Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

Strona główna » Oferta » Wszystkich Świętych

  Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest ku czci wszystkich chrześcijan, którzy osiągnęli zbawienie i przebywają w niebie. Święto przypada corocznie na dzień 1 listopada, jest ono również połączone z następującym po nim obchodem Dnia Zadusznego. Obchody liturgiczne obejmują uroczystą mszę świętą.
  W dniu Wszystkich Świętych, a także następnego dnia odwiedzamy cmentarze, aby ozdobić groby swoich bliskich kwiatami oraz ozdobnymi zniczami. Również i my przygotowaliśmy na tę okoliczność trwałe i oryginalne dekoracje pomników

  Na Święto Zmarłych oraz na Wszystkich Świętych polecamy:
  - Statuetki na Grób 
  - Statuetki na Grób w rozmiarze XXL 
  - Uniwersalne zawieszki na znicze 
  - Personalizowane zawieszki na znicze z grawerem

  W naszej ofercie znajdą Państwo statuetki na grób z indywidualną dedykacją, które mogą służyć również jako podstawka pod znicz. Nasze statuetki wyróżniają się wyjątkową trwałością. Są odporne na wpływ negatywnych czynników atmosferycznych. Grawer na statuetkach jest trwały. Nie zmywa się i nie traci barwy. Wiele wzorów i grafik z całą pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania. Oferujemy również piękne uzupełnienie zniczy w formie drewnianych zawieszek, na których można zamieścić jeden z naszych motywów lub indywidualny, własny tekst. Wypalony grawer sprawia, że treść na zawieszkach jest trwała. Dzień Wszystkich Świętych jest dniem pełnym zadumy, nostalgii oraz wspomnień. W tym wyjątkowym dniu bliskim zmarłym należy się pamięć i modlitwa.
  Dekoracja w postaci proponowanych statuetek to eleganckie dopełnienie zapalanych zniczy i kwiatów na grobie

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu