Adwent

Adwent

Strona główna » Oferta » Adwent

  Adwent to okres przedświąteczny, podczas którego czekamy i przygotowujemy się na święta Bożego Narodzenia. Tradycją jest przynoszenie na odbywające się wtedy Roraty specjalnych, zdobionych lampionów. Już setki lat temu obchodzono święta w podobny sposób, w jaki robimy to współcześnie. Chrześcijanie byli zachęcani do codziennej obecności w kościele, dzięki której mieli oni duchowo przygotować się na uroczyste świętowanie narodzin Jezusa. W końcu obrzędy adwentowe zaowocowały we współczesną formę liturgiczną, podczas której zaczęto również przynosić lampiony, oświetlające mroczne wnętrza świątyń.

  W poniższej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa nietuzinkową propozycję praktycznych dekoracji. Drewniane lampiony sprawdzą się w czasie Rorat, ale też jako ozdoba świąteczna – na pewno sprawią wyjątkową niespodziankę najmłodszym dzieciom. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Każdy lampion adwentowy posiada wbudowane oświetlenie – świeczkę LED imitującą płomień prawdziwej świecy. Dodatkowo do lampionu oferujemy breloczki z imieniem i nazwiskiem dziecka, aby wiadomo było kto jest właścicielem lampionu.

  Piękne wzory do wyboru z powodzeniem spełnią Państwa oczekiwania. Lampiony wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem. Ozdobią wnętrze, zapewniając szczególną atmosferę. Dzięki sznureczkowi lampion jest poręczny i wygodny w noszeniu, idealny do dziecięcej dłoni. Wysokiej jakości drewno brzozowe sprawia, że lampiony odznaczają się wysoką estetyką.

  Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami świątecznych dekoracji.

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu