Prezent na Boże Narodzenie

Prezent na Boże Narodzenie

Strona główna » Oferta » Prezent na Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie jest w kulturze chrześcijańskiej świętem, które upamiętnia narodziny Jezusa Chrystusa. Przypada na dzień 25 grudnia.
  Jest to uroczystość liturgiczna, która poprzedzona jest adwentem (okresem trzytygodniowego oczekiwania). Boże Narodzenie jest najważniejszym i uroczyście obchodzonym świętem w Polsce, wiąże się z różnymi tradycjami.

  To czas wypełniony życzliwością, prezentami oraz szczególną atmosferą w każdym domu. Jest wiele charakterystycznych symboli świąt Bożego Narodzenia, nieodłącznym elementem jest choinka, która jest dekorowana przez wszystkich w różny sposób. Z pewnością pięknie będą prezentowały się drewniane aniołki, śnieżynki czy serca do decoupage, które zostały przygotowane specjalnie dla Państwa z tej okazji. Do pozostałych symboli możemy dołączyć dwanaście potraw, dzielenie się opłatkiem, czy też pozostały wystrój domu, który jest coraz bardziej rozpowszechniany w Polsce. Pozostałe dekoracje świąteczne, które mamy w ofercie i na pewno sprawdzą się w roli ozdób do domu, to świąteczne zestawy dekoracyjne oraz stojaki na bombki, które dadzą świąteczny klimat. Ładnie przystrojony dom sprawi, że święta będą uroczyste oraz wyjątkowe.

  Polecamy:
  - drewniane zawieszki do decoupage,
  - świąteczne zestawy dekoracyjne,
  - stojaki na bombki.

  Produkty w kategorii Boże Narodzenie łączą w sobie cechy świątecznych ozdób, jak i drobnych upominków. Jest to szczególna propozycja do podjęcia własnoręcznej pracy, którą uwielbiają najmłodsze dzieci. Drewniane dekoracje świąteczne wyróżniają się starannością wykonania. Dzięki laserowej metodzie cięcia posiadają gładkie powierzchnie i brzegi. Ich wysokie walory estetyczne zapewniają każdemu wnętrzu nietuzinkową ozdobę na Święta Bożego Narodzenia.

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu