Podziękowania dla rodziców, Prezent na ślub, wesele

Podziękowania dla rodziców, Prezent na ślub, wesele

Strona główna » Oferta » Podziękowania dla rodziców, Prezent na ślub, wesele

  Ślub to wyjątkowa uroczystość zawarcia związku małżeńskiego, podczas której dwie kochające się osoby składają przysięgę małżeńską. W większości społeczności, ślub jest pewnego rodzaju rytuałem, którego celem jest złączenie dwóch osób i nadanie im statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczonego ślubem i weselem, traktowane jest jako jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. 
  Tradycyjnie po ślubie w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, Państwo Młodzi oraz ich goście udają się na przyjęcie weselne. Jedną z tradycji weselnych są podziękowania dla rodziców za wychowanie oraz pomoc w organizacji najważniejszego dnia w życiu pary młodej. Nie masz jeszcze pomysłu na podziękowania? Zapoznaj się z naszą ofertą! 

  Polecamy:
  - szklane statuetki z grawerem,
  - statuetki podświetlane LED,
  - magnesy,
  - zawieszki.

  Wszystkie powyższe produkty są personalizowanymi pamiątkami z dedykacją. Własny tekst na prezencie sprawia, że staje się on podarunkiem o indywidualnym charakterze. Szklane statuetki, magnesy i zawieszki z Państwa tekstem wywołają pozytywne emocje. Wzruszą, a jednocześnie mogą być nietuzinkową praktyczną ozdobą wnętrza. Nasze pamiątki weselne, podziękowania wykonane są z najlepszych materiałów. Dzięki metodzie laserowego cięcia i grawerowania wyroby przykuwają starannością pracy. Grawer jest optymalnie trwały. Nie zmywa się i nie traci barwy. Kolor grawerowanej dedykacji uzależniony jest od wybranego materiału. Nasze propozycje weselnych podarunków sprawdzą się jako wyjątkowe prezenty upamiętniające wyjątkowe chwile. Będą przywoływać tę uroczystość w pamięci gości i z pewnością wszyscy docenią ten miły gest.

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu