Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, Podziękowania dla gości

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, Podziękowania dla gości

Strona główna » Oferta » Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, Podziękowania dla gości

  Komunia Święta to zaraz po chrzcinach najważniejsze wydarzenie w życiu każdego katolika. Czcimy ten dzień uroczystymi, rodzinnymi spotkaniami, na których wręczamy podarunki naszym bliskim. Pierwsi chrześcijanie przyjmowali sakrament pod postacią chleba i wina. W tym celu wypiekano małe chlebki o średnicy 10 cm - najlepszy z nich służył jako hostia na odprawianej przez kapłana mszy świętej. Moment zjednoczenia z Jezusem Chrystusem i wkroczenia na nową drogę chrześcijańskiego życia wymaga konkretnej oprawy. Oferta naszych pamiątek dba o spełnienie Państwa oczekiwań.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  - szklane statuetki z grawerem,
  - statuetki podświetlane LED,
  - drewniane obrazki z grawerowanymi życzeniami,
  - magnesy komunijne,
  - różańce.

  Wszystkie nasze propozycje to upominki na Pierwszą Komunię Świętą z dowolną dedykacją. Tego rodzaju życzenia sprawią dziecku i gościom wyjątkową radość. 
  Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej wycinane i grawerowane są metodą laserową. Wyróżniają się szczególną precyzją pracy. Stanowią trwały produkt, który zawsze będzie przypominał o przyjęciu sakramentu świętego. Grawer nie zmywa się i nie traci barwy. Kolor grawerowanej dedykacji uzależniony jest od wybranego materiału. Oryginalne produkty w kategorii Komunia łączą w sobie cechy prezentów, pamiątek, ozdób i dekoracji wnętrz o religijnym charakterze. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu