Prezent na Walentynki

Prezent na Walentynki

Strona główna » Oferta » Prezent na Walentynki

  Walentynki to szczególnie święto zakochanych. Dzień walentynek, czyli 14 lutego, to w Kościele katolickim także dzień wspomnienia liturgicznego patrona tego święta św. Walentego. Nazwa walentynek pochodzi właśnie od jego imienia. Do Europy południowej i zachodniej walentynki dotarły już w średniowieczu. Mieszkańcy pozostałej części Europy, świętowanie rozpoczęli dużo później. W Polsce święto to popularność uzyskało dopiero w latach 90. XX wieku. Wręczanie walentynkowych karteczek jest najbardziej popularnym elementem tego święta. Pośród uwielbianych prezentów znajdują się także kwiaty, słodycze czy pluszowe maskotki. 

  Oferujemy:
  - szklane statuetki z grawerem,
  - statuetki podświetlane LED,
  - drewniane statuetki z grawerowanymi życzeniami,
  - zawieszki do samochodu z grawerem,
  - herbaciarki,
  - dreski drewniane.

  Nasze propozycje to upominki walentynkowe łączące w sobie cechy współczesnych prezentów. Wśród grafiki dominują serduszka, jednak można znaleźć także nawiązanie do standardowych prezentów tj. grafika kwiatów, kartek walentynkowych czy nawet PLUSZOWEGO MISIA! 
  Nasze upominki sprawią ogromną przyjemność zwłaszcza, jeśli wygrawerujemy na nich Wasze życzenia czy dedykację. Ozdobią wnętrze, przypominając o pięknych chwilach. Walentynka w postaci oryginalnej statuetki ze spersonalizowaną dedykacją będzie idealną, bardziej trwałą alternatywą do standardowej, papierowej kartki z życzeniami. Oferta dotyczy produktów najwyższej jakości wykonywanych z najlepszych materiałów. Dzięki precyzyjnej metodzie cięcia i grawerowania laserem upominki przykuwają uwagę starannością wykonania. Grawer nie zmywa się i nie traci barwy. Kolor grawerowanej dedykacji uzależniony jest od wybranego materiału. 
  Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich naszych pomysłów na prezent.
   

   

  Mapa
  Siedziba firmy

  plexi24.pl
  ul. Oświatowa 58
  42-400 Zawiercie
  Infolinia czynna:
  Poniedziałek - Piątek
  10:00 - 16:00
  Pomoc i zamówienia:
  +48 507 03 63 63
  Kontakt mailowy:
  kontakt@plexi24.pl
  Zdjęcia i zamieszczone treści są własnością serwisu i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody plexi24.pl
  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu